dodatki

Czym byłaby dobrana kreacja bez pasujących do niej dodatków? Bez torebki, paska czy biżuterii? Dodatki sprawiają, że całokształt nabiera blasku.  Ubierając „małą, czarną” wystarczy zmienić dodatki ze złotych na srebrne czy kolorowe i już jest  całkowicie inna stylizacja. 

W sklepie internetowym Beauty Senses znajdziesz śmieszne, rzucające się w oczy kolorowe torebki, które sprawią, że Twój strój nabierze  kolorów i energii. Jeśli potrzebujesz czarnej, delikatnej kopertówki na przyjęcie – także ją znajdziesz.

dodatki

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 6,00 zł - 55,00 zł

Kolor

Kolor

Aktywne filtry

Dodatki

Każda kobieta powinna wiedzieć że sam strój to nie wszystko, bardzo istotne w tym wszystkim są dodatki. Możemy kombinować z dodatkami na milion sposobów, nawet zmiana biżuterii ze złotej na srebrną robi dużą robotę. W ofercie znajdują się różnego rodzaju torebki oraz inne dodatki, które wzbogacą Twój strój. Dobierzesz również oryginalny pasek do spodni czy też zapinany w talii do sukienki. Te drobiazgi, niejednokrotnie uzupełnią naszą stylizację.

Dodatki w naszym sklepie są zdecydowanie jak “kropka nad i”. Dodatki są dosyć istotnym elementem stylizacji bo dodają akcent kolorystyczny i podkreślają indywidualny styl. W sklepie internetowym Beauty Senses znajdziesz śmieszne, rzucające się w oczy kolorowe torebki, które sprawią, że Twój strój nabierze kolorów i energii.