opaski na oczy

Dobry sen to bardzo ważny element naszego zdrowia, a spanie w opasce pozwala nam dłużej trwać w fazie REM i skuteczniej się regenerować. Największą zaletą maski na oczy jest to, że redukuje stres oraz hamuje dostęp światła. Dzięki temu wzrasta produkcja melatoniny, hormonu, który umożliwia nam zapadnięcie w sen.

Sklep internetowy Beauty Senses przygotował dla Was przegląd pięknych i stylowych opasek. Każdy znajdzie odpowiednią dla siebie, która sprawi, że podczas snu organizm będzie mógł w pełni się zregenerować i przygotować do następnego dnia.

opaski na oczy

Aktywne filtry

Opaski na oczy

Sklep Beauty Senses w swoim asortymencie posiada różne rodzaje opasek na oczy między innymi: paski satynowe, modele z kieszonkami, w które można włożyć zimne okłady na zmęczone lub opuchnięte oczy. Jest to super dopełnienie do kompletu nocnego. Opaska na oczy pomaga nam w 100% się zregenerować plus nasz organizm dłużej przebywa w najlepszej fazie snu.

Głównie polecamy takie opaski dla osób które noszą okulary, soczewki kontaktowe lub które spędzają wiele godzin przed komputerem. Opaska na oczy pozwala chronić oczy wrażliwe na światło i tym samym ułatwia nam zasypianie. Wybornie sprawdzi się w podróży, pozwoli nam optymalnie wypocząć. Również jest to dobre rozwiązanie dla osób które pracują na nocną zmianę i nie mogą w pełni wypocząć przez światło słoneczne.