opaski na oczy

Dobry sen to bardzo ważny element naszego zdrowia, a spanie w opasce pozwala nam dłużej trwać w fazie REM i skuteczniej się regenerować. Największą zaletą maski na oczy jest to, że redukuje stres oraz hamuje dostęp światła. Dzięki temu wzrasta produkcja melatoniny, hormonu, który umożliwia nam zapadnięcie w sen.

Opaski do spania polecane są osobom, które często podróżują, zmieniają strefę czasową, także dla osób po nocnej zmianie lub zaczynających pracę zanim nastanie świt. Opaska na sen pomoże pełniej odpocząć osobom noszącym okulary, soczewki kontaktowe lub pracującym przed komputerem.

Marka Beauty Senses w swojej ofercie posiada różne rodzaje opasek na oczy między innymi: paski satynowe, modele z kieszonkami, w które można włożyć zimne okłady na zmęczone lub opuchnięte oczy.

Sklep internetowy Beauty Senses przygotował dla Was przegląd pięknych i stylowych opasek. Każdy znajdzie odpowiednią dla siebie, która sprawi, że podczas snu organizm będzie mógł w pełni się zregenerować i przygotować do następnego dnia.

opaski na oczy