stroje kąpielowe

W naszej ofercie udostępniamy niezbędny element letniej garderoby a mianowicie strój kąpielowy Beauty Senses. Każdy oferowany przez nas kostium, wykonany został z wysokiej jakości materiału idealnie podkreślającego kobiece atuty. Oferowane produkty wyróżniają się modnym krojem, kolorystyką, zapewniając rewelacyjny wygląd na plaży jak i na basenie.

W naszej kolekcji znajdziecie stroje kąpielowe jednoczęściowe, które doskonale modelują sylwetkę. Przeznaczone są nie tylko dla osób, które pragną ukryć swoje krągłości, ale także dla kobiet, które pragną wyeksponować swoje najlepsze atuty.  Posiadamy również stroje kąpielowe dwuczęściowe, które są idealne do opalania jak i pływania. Poczujesz się w nich kobietą wolną i uwodzicielską. Przeznaczone są dla kobiet, które chcą pokazać swoje piękne ciało i odpowiednio je wyeksponować.

Bogaty i różnorodny wybór daje możliwość odnalezienia własnego modelu, w którym poczujesz się wyjątkowo i komfortowo, a zarazem niezwykle kobieco będąc na plaży, basenie czy SPA.

stroje kąpielowe

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 49,00 zł - 300,00 zł

Rozmiar

Rozmiar

Kolor

Kolor

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 49,00 zł - 300,00 zł

Rozmiar

Rozmiar

Kolor

Kolor

Aktywne filtry

Stroje kąpielowe

W naszej ofercie udostępniamy niezbędny element letniej damskiej bielizny, a mianowicie strój kąpielowy Beauty Senses. Stroje kąpielowe wykonane są z materiałów szybkoschnących, dzielimy je głównie na jednoczęściowe podkreślające kobiece atuty, bikini i na jednoczęściowe stroje perfekcyjnie modelujące sylwetkę. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę różnokolorowych, dwuczęściowych strojów kąpielowych które podkreślają figurę i jednoczęściowe ukrywające niedoskonałości, nadające się świetnie do uprawiania sportów wodnych. Bogaty i różnorodny wybór daje możliwość odnalezienia własnego modelu, w którym poczujesz się wyjątkowo i komfortowo, a zarazem niezwykle kobieco będąc na plaży, basenie czy SPA. Możemy również zaoferować państwu karty podarunkowe, które idealnie nadadzą się na prezent dla osoby której nie wiemy co podarować.

Bikini

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór bikini od bardziej stonowanych po bardziej jaskrawe i odważne komplety. Znajdziesz u nas bikini tzw. “mikro” które pozwala opalić jak największą partię ciała, zostawiając zakryte jedynie sfery intymne.

Jednoczęściowe

Zaglądając do działu z kostiumami jednoczęściowymi znajdziemy ciekawe kompozycje strojów dzięki którym możemy poczuć się jeszcze bardziej komfortowo. Te modele kostiumów kryją niedoskonałości w dodatku modelują naszą sylwetkę.